luni, 18 august 2014

Fotbal - Program Liga a 4-a


Etapa 1 (23-24 august)
FC Bihor II – Olimpia Salonta
Universitatea Oradea – Crişul Sântandrei
Viitorul Borş – CF Liberty
Crişul Aleşd – CF Bihorul Beiuş
Luceafărul Oradea – Partium Oradea
Viitorul Marghita – FC Hidişel
Victoria Avram Iancu – CSO Ştei
Unirea Valea lui Mihai – Poiana Budureasa

Etapa 2 (30-31 august)
Crişul Sântandrei – FC Bihor II
CF Liberty – Universitatea Oradea
CF Bihorul Beiuş – Viitorul Borş
CSU Partium Oradea – Crişul Aleşd
FC Hidişel – Luceafărul Oradea
CSO Ştei – Viitorul Marghita
Poiana Budureasa – Victoria Avram Iancu
Olimpia Salonta – Unirea Valea lui Mihai

Etapa 3 (6-7 septembrie)
Crişul Sântandrei – Olimpia Salonta
FC Bihor II – CF Liberty
Universitatea Oradea – CF Bihorul Beiuş
Viitorul Borş – CSU Partium Oradea
Crişul Aleşd – FC Hidişel
Luceafărul Oradea – CSO Ştei
Viitorul Marghita – Poiana Budureasa
Victoria Avram Iancu – Valea lui Mihai

Etapa 4 (13-14 septembrie)
CF Liberty – Crişul Sântandrei
CF Bihorul Beiuş – FC Bihor II
CSU Partium – Universitatea Oradea
FC Hidişel – Viitorul Borş
CSO Ştei – Crişul Aleşd
Poiana Budureasa – Luceafărul Oradea
Unirea Valea lui Mihai – Viitorul Marghita
Olimpia Salonta – Victoria Avram Iancu

Etapa 5 (20-21 septembrie)
CF Liberty – CSM Olimpia Salonta
Crişul Sântandrei – CF Bihorul Beiuş
FC Bihor II – CSU Partium Oradea
Universitatea Oradea – FC Hidişel
Viitorul Borş – CSO Ştei
Crişul Aleşd – Poiana Budureasa
Luceafărul Oradea – Unirea Valea lui Mihai
Viitorul Marghita – Victoria Avram Iancu

Etapa 6 (27-28 septembrie)
CF Bihorul Beiuş – CF Liberty
CSU Partium Oradea – Crişul Sântandrei
FC Hidişel – FC Bihor II
CSO Ştei – Universitatea Oradea
Poiana Budureasa – Viitorul Borş
Unirea Valea lui Mihai – Crişul Aleşd
Victoria Avram Iancu – Luceafărul
Olimpia Salonta – Viitorul Marghita

Etapa 7 (4-5 octombrie)
CF Bihorul Beiuş – CSM Olimpia Salonta
CF Liberty – CSU Partium Oradea
Crişul Sântandrei – FC Hidişel
FC Bihor II Oradea – CSO Ştei
Universitatea Oradea – Poiana Budureasa
Viitorul Borş – Unirea Valea lui Mihai
Crişul Aleşd – Victoria Avram Iancu
Luceafărul Oradea – Viitorul Marghita

Etapa 8 (11-12 octombrie)
CSU Partium – CF Bihorul Beiuş
FC Hidişel – CF Liberty
CSO Ştei – Crişul Sântandrei
Poiana Budureasa – FC Bihor II
Unirea Valea lui Mihai – FC Universitatea
Victoria Avram Iancu – Viitorul Borş
Viitorul Marghita – Crişul Aleşd
Olimpia Salonta – Luceafărul Oradea

Etapa 9 (18-19 octombrie)
Olimpia Salonta – CSU Partium
CF Bihorul Beiuş – FC Hidişel
CF Liberty – CSO Ştei
Crişul Sântandrei – Poiana Budureasa
FC Bihor II – Unirea Valea lui Mihai
Universitatea Oradea – Victoria Avram Iancu
Viitorul Borş – Viitorul Marghita
Crişul Aleşd – Luceafărul Oradea

Etapa 10 (25-26 octombrie)
FC Hidişel – CSU Partium
CSO Ştei – CF Bihorul Beiuş
Poiana Budureasa – CF Liberty
Unirea Valea lui Mihai – Crişul Sântandrei
Victoria Avram Iancu – FC Bihor II
Viitorul Marghita – Universitatea Oradea
Luceafărul Oradea – Viitorul Borş
Crişul Aleşd – CSM Olimpia Salonta

Etapa 11 (1-2 noiembrie)
Olimpia Salonta – FC Hidişel
CSU Partium Oradea – CSO Ştei
CF Bihorul Beiuş – Poiana Budureasa
CF Liberty – Unirea Valea lui Mihai
Crişul Sântandrei – Victoria Avram Iancu
FC Bihor II – Viitorul Marghita
Universitatea Oradea – Luceafărul Oradea
Viitorul Borş – Crişul Aleşd

Etapa 12 (8-9 noiembrie)
CSO Ştei – FC Hidişel
Poiana Budureasa – CSU Partium
Unirea Valea lui Mihai – CF Bihorul Beiuş
Victoria Avram Iancu – CF Liberty Oradea
Viitorul Marghita – Crişul Sântandrei
Luceafărul Oradea – FC Bihor II Oradea
Crişul Aleşd – FC Universitatea Oradea
Viitorul Borş – CSM Olimpia Salonta

Etapa 13 (15-16 noiembrie)
CSM Olimpia Salonta – CSO Ştei
FC Hidişel – Poiana Budureasa
CSU Partium – Unirea Valea lui Mihai
CF Bihorul Beiuş – Victoria Av. Iancu
CF Liberty – Viitorul Marghita
Crişul Sântandrei – Luceafărul Oradea
FC Bihor II Oradea – Crişul Aleşd
Universitatea Oradea – Viitorul Borş

Etapa 14 (22-23 noiembrie)
Poiana Budureasa – CSO Ştei
Unirea Valea lui Mihai – FC Hidişel
Victoria Avram Iancu – CSU Partium
Viitorul Marghita – CF Bihorul Beiuş
Luceafărul Oradea – CF Liberty
Crişul Aleşd – Crişul Sântandrei
Viitorul Borş – FC Bihor II Oradea
Universitatea Oradea – Olimpia Salonta

Etapa 15 (29-30 noiembrie)
CSM Olimpia Salonta – Poiana Budureasa
CSO Ştei – Unirea Valea lui Mihai
FC Hidişel – Victoria Avram Iancu
CSU Partium Oradea – Viitorul Marghita
CF Bihorul Beiuş – Luceafărul Oradea
CF Liberty – Crişul Aleşd
Crişul Sântandrei – Viitorul Borş
FC Bihor II – FC Universitatea.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu